Уеб сайт за онлайн видеа

Уеб сайт за онлайн видеа

Мнениеот kinggod на 21 Авг 2018, 10:29

Здравейте! С мои роднини имаме идея да правим сайт за онлайн видеа и да вложим в него. Целта ни е да го разпространим възможно най-много, за да го знаем всеки потребител. Намерили сме и екип, който ще ни помага за част от нещата. Възникнаха няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Как е по-добре - да вземем нов домейн или стар. Четох доста и много хора ми казаха да закупя такъв с история, защото по-бързо ще може да се позиционира в търсещите машини. Ако е така, от къде мога да купя и какви пари горе-долу ще струва?
2. Необходим ни е линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която се занимава с това и колко дългосрочно трябва да инвестирам, за да постигнем желания резултат. Какви са вариантите и как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените спомагателни блогове. Актуално ли е все още това, защото видях, че повечето имат различно мнение по този казус. Аз лично бих рискувал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я изградя – с чисто нови домейни или със стари.
kinggod

Назад към Общи приказки